KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555649
nr 1255 5649
Robert Gerlin, 1888. Pojkporträtt. Olja på duk, Signerad, 40x33
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:07:52
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr